The Cache Collection — CS2-skins — CS2Collections.net
The Cache Collection

The Cache Collection

Udgivet 28. maj 2015 til CS:GO. Indeholder 13 genstande — fra “Industrial Grade” til “Restricted”. Kollektionen kan stadig fås — genstande dropper efter kampe eller fra cases.

Kollektionens flagskibe er Galil AR | Cerberus, FAMAS | Styx, Glock-18 | Reactor. Indgangen starter ved €3.66, og et komplet sæt af alle genstande koster omkring €432.04.

Gennemsnitspris for kollektionens skins
Fundet: 13

Restricted

2
SV
Galil AR | Cerberus
Galil AR
Cerberus
FN €139.49
SV
FAMAS | Styx
FAMAS
Styx
FN €76.65

Mil-Spec

5
SV
Glock-18 | Reactor
Glock-18
Reactor
FN €58.39
SV
MP9 | Setting Sun
MP9
Setting Sun
FN €35.74
SV
MAC-10 | Nuclear Garden
MAC-10
Nuclear Garden
FN €23.21
SV
Tec-9 | Toxic
Tec-9
Toxic
FN €20.37
SV
XM1014 | Bone Machine
XM1014
Bone Machine
FN €13.07

Industrial Grade

6
SV
Five-SeveN | Hot Shot
Five-SeveN
Hot Shot
FN €38.01
SV
PP-Bizon | Chemical Green
PP-Bizon
Chemical Green
FN €8.64
SV
P250 | Contamination
P250
Contamination
FN €5.63
SV
SG 553 | Fallout Warning
SG 553
Fallout Warning
FN €4.62
SV
AUG | Radiation Hazard
AUG
Radiation Hazard
FN €4.54
SV
Negev | Nuclear Waste
Negev
Nuclear Waste
FN €3.66

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange skins er der i The Cache Collection-kollektionen?

The Cache Collection-kollektionen indeholder 13 skins, fra sjældenheden “Industrial Grade” til “Restricted”. Den fulde liste med priser er på denne side.

Hvad er den dyreste skin i The Cache Collection-kollektionen?

Lige nu er Galil AR | Cerberus dyrest — fra €139.49. Dernæst kommer FAMAS | Styx, Glock-18 | Reactor; priserne opdateres cirka hver time.

Hvad koster det at samle hele The Cache Collection?

Et komplet sæt af 13 prissatte skins koster i øjeblikket omkring €432.04; enkelte genstande går fra €3.66 til €139.49 til de bedste markedspriser.

Hvordan får jeg skins fra The Cache Collection-kollektionen?

Skins dropper fra “ESL One Cologne 2014 Cache Souvenir Package” og handles frit på markedspladser og Steam Market — det er som regel billigere at købe en skin direkte end at åbne cases.