The Vertigo Collection — skiny CS2 — CS2Collections.net
The Vertigo Collection

The Vertigo Collection

Przedmiotów: 6 Rok wydania2013 Wersja gryCS:GO Berlin 2019 Vertigo Souvenir Package ·€9.76

Wydana 14 sierpnia 2013 dla CS:GO. W środku 6 przedmiotów — rzadkości od „Klasa konsumencka” do „Zastrzeżone”. Kolekcja wciąż jest dostępna — przedmioty wypadają w dropie lub ze skrzynek.

Flagowe skórki kolekcji to AK-47 | Black Laminate, XM1014 | Urban Perforated, MAC-10 | Urban DDPAT. Wejście zaczyna się od €3.90, a pełny zestaw wszystkich przedmiotów kosztuje około €327.11.

Średnia cena skinów kolekcji
Znaleziono: 6

Zastrzeżone

1
SV
Dual Berettas | Demolition
Dual Berettas
Demolition
FT €12.50

Klasa wojskowa

2
SV
AK-47 | Black Laminate
AK-47
Black Laminate
FN €229.56
SV
P90 | Glacier Mesh
P90
Glacier Mesh
FN €25.87

Klasa przemysłowa

1
SV
PP-Bizon | Carbon Fiber
PP-Bizon
Carbon Fiber
FN €3.90

Klasa konsumencka

2
SV
XM1014 | Urban Perforated
XM1014
Urban Perforated
FN €28.95
SV
MAC-10 | Urban DDPAT
MAC-10
Urban DDPAT
FN €26.32

Najczęstsze pytania

Ile skórek liczy kolekcja The Vertigo Collection?

Kolekcja The Vertigo Collection liczy 6 skórek — od rzadkości „Klasa konsumencka” do „Zastrzeżone”. Pełna lista z cenami jest na tej stronie.

Która skórka kolekcji The Vertigo Collection jest najdroższa?

Obecnie najdroższa jest AK-47 | Black Laminate — od €229.56. Dalej plasują się XM1014 | Urban Perforated, MAC-10 | Urban DDPAT; ceny odświeżają się mniej więcej co godzinę.

Ile kosztuje skompletowanie kolekcji The Vertigo Collection?

Pełny zestaw 6 wycenionych skórek kosztuje obecnie około €327.11; pojedyncze przedmioty — od €3.90 do €229.56 po najlepszych cenach rynków.

Jak zdobyć skórki z kolekcji The Vertigo Collection?

Skórki wypadają ze skrzynki „Berlin 2019 Vertigo Souvenir Package” i są swobodnie sprzedawane na rynkach oraz Rynku Steam — kupno gotowej skórki zwykle wychodzi taniej niż otwieranie skrzynek.